Dijital Pazarlama

Entegre ve Ölçülebilir Pazarlama Yaklaşımı
Yeniliği Keşfet!

Dijital Pazarlama Hizmetlerimiz

Entegre ve Ölçülebilir Bir Pazarlama Yaklaşımı

Dijital pazarlama, kendilerini gerçekten internette konumlandırmak isteyen şirketler için daha fazla alıcı elde etmeleri hususunda son derece önemlidir. Şirketlerin çoğu, satışlarını artırabilmek için dijital pazarlama hizmeti almak istiyor. Bu sayede firma hedeflerini elde etmeyi amaçlıyorlar. Gooya Dijital Reklam Ajansı; dijital pazarlama hizmetleriyle de sektörün önde gelen isimlerinden biridir. Alanında profesyonel ekibimizle, kurumsal ve bireysel olarak dijital pazarlama gereksinimleriniz için kusursuz hizmet sağlamaktayız.

Dijital Pazarlama Hizmeti Nedir?

Dijital pazarlama hizmeti, diğer hizmetlerin yanı sıra sosyal medya gönderileri, blog içerikleri, web sitesi geliştirme, platform aracılığıyla müşteri iletişimi, izleyici etkileşimi takibi, ücretli ve organik reklamlar üretmek gibi uygulamaları kapsar. Pazarda güncel kalmak ve öne çıkmak için hem müşterileriniz hem de şirketiniz için neyin sonuç getireceğinin her zaman farkında olmalısınız. Böylece müşterileriniz için cazip ve işiniz için karlı stratejiler elde etmiş olursunuz.

Gooya Dijital Reklam Ajansı; dijital pazarlama hizmetinde strateji ve inovasyona odaklanır. Dijital pazarlama hizmetlerinin yelpazesi son derece geniştir. Bu yüzden de doğru stratejilerin belirlenmesi çok önemlidir. Uzmanlarımız; neyin ölçeklenebilir ve karlı olduğunu ve müşterinin ihtiyaç duyduğu stratejiler için neyin anlamlı olduğunu tespit eder. Şirketinizin ihtiyacı olanı belirler ve uygun olan pazarlama stratejilerini hayata geçirir.

Dijital Pazarlama Hizmetleri Nelerdir?

Küçük, orta ve büyük şirketlerin ve bireylerin dijital ihtiyaçlarına çözümler sunan Gooya Dijital Reklam Ajansı; dijital dünyada etkin ve görünür olmanızı mümkün kılar. Sağlamış olduğumuz hizmetlerden en önemlilerini şöyle sıralayabiliriz:
Gelen pazarlama, SEO, sosyal medya çalışmaları, içerik pazarlaması gibi çeşitli dijital pazarlama eylemlerinin kullanımı ile yeni kullanıcılara erişmenize izin veren pazarlama tekniklerini ifade eder. Esasen müdahaleci olmayan bu pazarlama yöntemi temel bir konuya dayanır. Bu da kullanıcıya değerli içerik sunmaktır.
Web sitemizi arama motoru sonuçlarında daha iyi konumlandırılması için optimize etmemizi sağlayan bir pazarlama stratejisidir. Çeşitli araştırmalar, web sitemizin Google ve diğer arama motorlarının sonuçlarında ne kadar iyi konumlandırılırsa, kullanıcı üzerindeki etkisinin o kadar iyi olacağını göstermektedir. Bu nedenle SEO, istenen amaca ulaşmak için önemli bir araç haline geldi. Gooya Dijital Reklam Ajansı; kullanıcılar tarafından yapılan aramaların sonuçları arasında ilk sıralarda yer almanızı sağlayacak çeşitli SEO stratejileri uygular.
Arama motoru pazarlaması şeklinde bilinen SEM, Google ağı üzerinde reklam kampanyaları yürütmekten oluşur. En önemli etkisi, müşterinin zihnini etkilememize izin vermesidir. SEM hizmetimiz, kullanıcının dikkatini çeken ve onu reklamı tıklamaya teşvik eden çekici promosyonlar oluşturmak konusunda hayati önem taşır.
Dijital pazarlama uygulamalarının temel yapı taşlarından biri de şüphesiz ki sosyal medya yönetimidir. Günümüzde, büyük etkileri ve başlangıç maliyetlerinin olmaması nedeniyle, hemen hemen tüm şirketlerin sosyal ağlarda bir veya daha fazla profili bulunmaktadır. Bununla birlikte, bu sosyal kanalları beslemek ve yönetmek, ciddi bir planlama ve doğru strateji gerektirir. Gooya Dijital Reklam Ajansı sosyal medya ekibi; daha büyük bir iş hacmi yaratmanızı mümkün kılan bir sosyal ağ yönetim hizmeti sağlar.
Gooya Dijital Reklam Ajansı’nın sunabileceği birçok hizmetten biri de içerik planlamasıdır. Farklı pazarlama araçlarında veya sosyal ağlarda kullanılabilecek çekici ve ilginç içerikler ile daha fazla kullanıcıya erişmenize destek olabiliriz. Böylece, kullanıcıların potansiyel müşterilere dönüşmesine yardımcı olacak verimli bir tanıtım şekli gerçekleştirmiş oluruz. Gooya Dijital Reklam Ajansı; dijital pazarlama hizmeti ile dijital varlığınızı geliştirmeyi ve işinizi büyütmeyi vadeder. En son teknoloji ve trendleri takip eden dijital pazarlama ekibimizle daima yanınızdayız!
Yeniliği Keşfet!

Nasıl Çalışıyoruz?

01 .

Sektörünüzü Yakından İnceliyoruz

02 .

Size Uygun Çözümler Belirliyoruz

03 .

Çözümleri Uygulamaya Döküyoruz

04 .

Çözümsel Eksiklikleri Tamamlıyoruz

05 .

Düzenli Olarak Verimliliği Arttırıyoruz

Tüm sorularınız için

Telefon

+90 554 347 50 57

Adres

Halkapınar Mah. 1203 Sok. No:13 Onuk Plaza D:1301 Konak / İZMİR

E-mail

info@gooyacreative.com

Teklif Alın!

    Hizmetler

    Referanslar