E-Ticaret Siteleri

Güçlü ürün ve deneyimler yaratmak için buradayız

E-Ticaret Siteleri

Gooya Dijital Reklam Ajansı, e-ticaret sistemleri söz konusu olduğunda en iyi hizmeti sağlar. Bir e-ticaret işine girişmek, ürünlerinizi web sonuçlarında göstermekten çok daha fazlasıdır. Esasen bu durum sanılandan daha karmaşık bir durumdur. Bir fiziksel üretim tesisi işletmek gibi stratejik düşünmek ve planlama yapmak esastır. Bu yüzden de, e-ticaret işi kurmak ve sürdürmek için profesyonel bir hizmete gereksinim duyarsınız.

E-ticaret yapmak isteyen pek çok insan, sadece UX ve içerik pazarlamasına odaklansa da bunlar dış görünüş için yeterli olur, ancak genel anlamda dikkate alınması gereken daha çok sayıda detay vardır. Gerçekte e-ticaret problemleri iş yapma sürecinde, potansiyel müşterinin katılımında ve olası ürün/hizmet satış rakamlarını artırma yöntemlerindedir.

Neden E-ticaret Sistemleri Tercih Etmelisiniz?

İşletmenizin bir e-ticaret sitesi bulunmuyor ise online şekilde rekabet etmeniz söz konusu olamaz. Hatta rekabet etme şansınız imkansızdır diyebiliriz. Bir e-ticaret sitesi, esasen bir online işletmenin bel kemiğidir demek yanlış olmaz. Bununla beraber, doğru şekilde tasarlanmış bir e-ticaret sitesi, size başarıyı getirecektir. Hatta B2B ya da B2C şirketi olsanız dahi e-ticaret siteniz sayesinde arzu ettiğiniz hedeflere erişmeniz son derece kolaydır. Ancak, e-ticaret sitenizin profesyonel şekilde tasarlanması ve işleyişinin sürdürülmesi bu aşamada esastır. Gooya Dijital Reklam Ajansı, bu konuda size profesyonel hizmet sunmak için daima yanınızdadır!

E-ticaret sistemleri, firmaların hem ön uçta hem arka uçta karmaşık fonksiyonları yürütmesini mümkün kılan yazılım uygulamalarıdır. Bu sizi e-ticaret yapmaktan geri çekmemeli. Çünkü e-ticaret için yazılım bilmek zorunda değilsiniz. Yapmanız gereken tek şey Gooya Dijital Reklam Ajansı’ndan e-ticaret sistemleri hizmeti almaktır. Ayrıca belirtmeliyiz ki; e-ticaret yazılımları, CRM, mobil ticaret, envanter yöntemi, web tasarımı ve depolama gibi hususları da kapsamaktadır.

Daha önceden e-ticaret sistemleri, firmaların geliştirme ve BT ekipleri tarafından şirket içinde kendi platformlarını oluşturmalarını esas kılıyordu. Bu tam anlamıyla zahmetli ve külfetli bir yöntemdi. Bu çözümler çoğunlukla ölçümlenemez olduğundan ötürü, firmalar gerçek hedeflerine yaklaşamıyorlardı. Hatta bu sistemler, firma tarafından kullanılan diğer yazılım türleri ile entegre edilemiyordu. Şimdilerde ise çeşitli e-ticaret yazılım türleri bulunmaktadır. Her firma kendine uyan bir e-ticaret sistemini tercih edebiliyor. Bu sayede e-ticaret sitesinin işleyişi ve yürütülmesi daha pratik hale geliyor.

E-Ticaret Sistemleri Nelerdir?

Gooya Dijital Reklam Ajansı çok sayıda e-ticaret çözümleri sunar. Pek çok farklı türde e-ticaret sistemleri vardır. Bunlar arasından bütçenize ve işletmenize uygun olanı seçmeniz mümkündür.

Bunlar:
• SaaS e-ticaret platformu: Bu platformlar çoğunlukla tek bir kod tabanı üzerine inşa edilir. Bu platformu tercih eden herkes, bakım, sunucu kullanımı, yükseltme ve güvenlik konularını kapsayan sabit bir aylık ücret ödeyerek ilgili teknolojiyi deneyimlemiş olur.
• Bulut tabanlı e-ticaret platformu: Bu e-ticaret sistemleri çoğu insana biraz karmaşık gelebilir. Çeşitli açık kaynaklı ve geleneksel platformlar bir barındırma sistemine bağlanır. Bu da tam olarak bulut platformları şeklinde isimlendirilir. Volusion ve Magento Enterprise Cloud bu sisteme örnek verilebilir.
• Açık kaynaklı e-ticaret platformu: Geleneksel platformlara benzer. Temeldeki fark ise bir lisans alırken öncesinde bir ödeme yapmamanızdır. Fakat, geliştirme, sürdürme, uygulama, geçiş ve yükseltme için ödeme yapmak zorunda kalırsınız. Açık kaynak e-ticaret sitesi örneği Magento'dur diyebiliriz.
• Geleneksel e-ticaret platformu: Bunun için yıllık olarak bir lisans ücreti ödersiniz. Geliştirici ve BT ekininiz daha sonrasında ise platformu inşa eder ve özelleştirir. Ardından bunu buluta ya da şirket içindeki yazılımlara yükler.

E-Ticaret Web Tasarım Paketlerimize Dahil Olanlar

Mobil Uyum

E-Ticaret web sitenizi tüm cihazlarda tamamen duyarlı ve mobil uyumlu olacak şekilde tasarlıyoruz.

Kurumsal Renkler

E-Ticaret web tasarımınız işletmenizin marka ve renklerine göre özelleştirilir.

SEO

Bir SEO uzmanı olarak her web sitesini arama motorları için optimize ederiz.

Mağaza Kurulumu

Mağazanız, işletmenizin çevrimiçi satış şekline göre doğru şekilde kurulur.

Ödeme Entegrasyonu

Ödeme sırasında kart ödemelerine izin vermek için seçtiğiniz ödeme sağlayıcınızla entegrasyon kurulur.

E-Ticaret Desteği

İçerik ekleme ve düzenleme dahil olmak üzere yeni web sitenizde yolunuzu bulmanıza yardımcı oluruz.

Tüm sorularınız için

Telefon

+90 554 347 50 57

Adres

Halkapınar Mah. 1203 Sok. No:13 Onuk Plaza D:1301 Konak / İZMİR

E-mail

info@gooyacreative.com

Teklif Alın!

    Hizmetler