Güçlü ürün ve deneyimler

yaratmak için buradayız

Gooya Dijital Reklam Ajansı, E-Ticaret sistemleri söz konusu olduğunda en iyi hizmeti vermektedir. Bir E-Ticaret işi başlatmak, ürünlerinizi web sonuçlarında göstermekten çok daha fazlasıdır. Aslında bu durum düşünüldüğünden daha karmaşıktır. Tıpkı gerçek hayatta bir üretim tesisi işletmek gibi stratejik düşünmek ve bir planlama yapmak şarttır. İşte bu yüzden bir E-Ticaret işletmesi kurmak ve sürdürmek için profesyonel bir hizmete ihtiyacınız var. Gerçi E-Ticaret yapmak isteyen pek çok kişi sadece UX ve içerik pazarlamasına odaklanıyor. Bunlar dış görünüş için yeterli olsa da genel olarak dikkate alınması gereken daha fazla detay var. Aslında E-Ticaret’in sorunları iş yapma sürecinde, potansiyel müşterilerin katılımında ve olası ürün/hizmet satış rakamlarını artırma yöntemlerindedir.

E-Ticaret Sistemleri

Gooya Dijital Reklam Ajansı çok sayıda E-Ticaret çözümü sunmaktadır. E-Ticaret sistemlerinin birçok farklı türü vardır. Bunlar arasından bütçenize ve işinize uygun olanı seçmeniz mümkün. Bunlar:

* SaaS E-Ticaret platformu: Bu platformlar çoğunlukla tek bir kod tabanı üzerine inşa edilir. Bu platformu tercih eden herkes bakım, sunucu kullanımı, yükseltme ve güvenliği kapsayan aylık sabit bir ücret ödeyerek ilgili teknolojiyi deneyimleyecektir.
* Bulut tabanlı E-Ticaret platformu: Bu E-Ticaret sistemleri çoğu insan için biraz karmaşık görünebilir. Çeşitli açık kaynaklı ve geleneksel platformlar bir barındırma sistemine bağlanır. Bu tam olarak “bulut platformları” olarak adlandırılan şeydir. Volusion ve Magento Enterprise Cloud bu sistemin örnekleridir.
* Açık kaynaklı E-Ticaret platformu: Geleneksel platformlara benzer. Temel fark, bir lisans almadan önce ödeme yapmamanızdır. Ancak, geliştirme, bakım, uygulama, geçiş ve yükseltme için ödeme yapmanız gerekir. Açık kaynaklı bir E-Ticaret web sitesine örnek olarak Magento verilebilir.
* Geleneksel E-Ticaret platformu: Yıllık olarak bir lisans ücreti ödemeniz gerekir. Geliştiriciniz ve BT ekibiniz daha sonra platformu oluşturur ve özelleştirir. Daha sonra bunu buluta veya şirket içi yazılıma yükler.

İşletmenizin bir E-Ticaret web sitesi yoksa, çevrimiçi rekabet edemezsiniz. Hatta rekabet etme şansınızın imkansız olduğunu bile söyleyebiliriz. Bir E-Ticaret web sitesinin esasen online bir işletmenin bel kemiği olduğunu söylemek yanlış olmaz. Ancak doğru tasarlanmış bir E-Ticaret sitesi size başarıyı getirecektir. B2B ya da B2C bir şirket olsanız dahi E-Ticaret web siteniz sayesinde arzu ettiğiniz hedeflere ulaşmanız son derece kolaydır. Ancak E-Ticaret web sitenizin profesyonel tasarımı ve işleyişi bu aşamada çok önemlidir. Gooya Dijital Reklam Ajansı bu konuda size profesyonel hizmet sunmak için her zaman yanınızda!

E-Ticaret sistemleri, şirketlerin hem ön uçta hem de arka uçta karmaşık işlevleri yerine getirmesini mümkün kılan yazılım uygulamalarıdır. Bu sizi E-Ticaret yapmaktan alıkoymamalıdır. Çünkü E-Ticaret için programlama bilmek zorunda değilsiniz. Yapmanız gereken tek şey Gooya Dijital Reklam Ajansı’ndan E-Ticaret sistemleri hizmeti almak. E-Ticaret yazılımları, CRM, mobil ticaret, envanter yöntemi, web tasarım ve depolama gibi hizmetler verdiğimizi de belirtelim.

Daha önce E-Ticaret sistemleri, şirketlerin kendi platformlarını geliştirme ve BT ekipleri tarafından şirket içinde oluşturmalarını zorunlu kılıyordu. Bu tam anlamıyla zahmetli ve maliyeti yüksek bir yöntemdi. Bu çözümler çoğu zaman ölçülemez olduğu için şirketler gerçek hedeflerine bunlarla yaklaşamıyordu. Üstelik bu sistemler şirketin kullandığı diğer yazılım türleriyle de entegre edilemiyordu. Günümüzde çok çeşitli E-Ticaret yazılımları bulunmaktadır. Her firma kendisine uygun bir E-Ticaret sistemi seçebilir. Bu sayede E-Ticaret sitesinin işleyişi ve yürütülmesi daha pratik hale gelmektedir.

E-Ticaret Web Tasarım Paketlerimize Neler Dahildir?

Mağaza Kurulumu

Mağazanız, işletmenizin çevrimiçi satış yapma şekline göre doğru şekilde ayarlanır.

Ödeme Entegrasyonu

Ödemeler sırasında kart ödemelerine izin vermek için seçtiğiniz ödeme sağlayıcısı ile entegrasyon kurulur.

E-Ticaret Desteği

İçerik ekleme ve düzenleme de dahil olmak üzere yeni web sitenizde yolunuzu bulmanıza yardımcı olacağız.

Mobil Uyumlu

Web sitenizi tüm cihazlarda tamamen duyarlı ve mobil uyumlu olacak şekilde tasarlıyoruz.

Kurumsal Renkler

Web tasarımınız, işletmenizin markasına ve renklerine göre özelleştirilir.

Seo

Bir SEO uzmanı olarak, her web sitesini arama motorları için optimize ediyoruz.

Tüm sorularınız için

WhatsApp

+90 554 347 50 57

Adres

Donanmacı Mah. 1732 Sk. No:25 K:5 D:9 Karşıyaka/İZMİR

E-mail

info@gooyacreative.com

İletişime Geç!

    Referanslar