Entegre ve Ölçülebilir

Pazarlama Yaklaşımı

Gooya Dijital Reklam Ajansı, etkileyici Google Reklamları oluşturarak kampanyalarınızdan yüksek dönüşümler elde etmenize yardımcı olur. Karınızı arttırmak için ihtiyaç duyduğunuz hedef müşteri kitlesine ulaşmak istiyorsanız ADS sizin için harika bir yöntemdir.

Google Reklamları Nedir?

Ne Anlama Geliyor?

Google Ads, Google’ın çevrimiçi reklamcılık sistemidir. Bu program, sunduğunuz ürün ve hizmetlerle ilgilenen hedef kitlelere ulaşmak için çevrimiçi reklamlar oluşturmanıza olanak tanır. Bu sistem esasen tıklama başına ödeme reklamcılığı ile çalışır. Başka bir deyişle, bir ziyaretçinin reklamınıza tıklaması için önceden ödeme yapmanız gerekir. Peki, neden Google Ads’i tercih etmelisiniz?

Google Ads ile

Benzersiz Avantajlar

Google’ın reklamcılık yetenekleri hem ziyaretçiler hem de reklam verenler için birçok avantajı beraberinde getiriyor. Örneğin ‘resim kursu’ gibi geniş bir alanı kapsayan anahtar kelimelerde özel bir teklif oluşturmak, reklamınızı ilk aşamada potansiyel müşterilere gösterir. Bu anahtar kelimeyi yerel ve bölgesel düzeyde olacak şekilde tasarlamak size daha garantili müşteriler sağlayacaktır. Eğer resim kursunuz İstanbul’un Nişantaşı semtinde ise bu bölgedeki kullanıcılar da ‘İstanbul Nişantaşı resim kursu’ şeklinde arama yaptıklarında reklamlarınızı görebilmeli ve web sayfanızdan size ulaşabilmelidir. Bu aşamada önemli olan doğru anahtar kelimeleri kullanmaktır. Bir diğer önemli husus ise negatif anahtar kelimeleri devre dışı bırakmaktır. Bu şekilde reklam bütçeniz boşa gitmeyecektir.

Reklam Kampanyaları Üzerinde

Tam Kontrol

Programatik reklamcılık olarak da bilinen Google Ads, çoğu kişi için kolay ve pratik bir uygulama. Çünkü reklam alanı satın alıyorsunuz ve hedeflediğiniz müşterilere ulaşmanız daha mümkün hale geliyor. Fakat bu noktada önemli olan reklamların ne zaman başlatılıp durdurulacağı ve doğru kitleye nasıl ulaşılacağıdır. Reklam kampanyalarının kontrolünü tamamen elinize almak ve hedeflerinize daha kolay ulaşmak için Gooya Dijital Reklam Ajansı’na güvenebilirsiniz. Bu sayede kaynaklarınızı, enerjinizi ve zamanınızı diğer önemli işlere ayırabilirsiniz.

Google Ads ile

Sonuç Analizi Çok Kolay

Neyi yanlış yaptığınızı bilmiyorsanız, nasıl iyileştireceğiniz konusunda bir fikriniz olmayabilir. Farklı analiz tabloları bunların ne olduğunu anlamayı zorlaştırabilir. Bu nedenle bir profesyonelden yardım almak kaçınılmaz hale geliyor. İşi bilen bir ekip için Google Ads tam anlamıyla her türlü detayın anlaşıldığı basit ve kolay bir sistemdir. Gösterim, tıklama, anahtar kelime bütçesi gibi her türlü detayın analizi mutlaka yapılmalıdır. Bu sayede reklamlarınızın ne kadar iyi çalıştığını net bir şekilde görebilirsiniz.

Google Ads ile

Hızlı Sonuçlar

Google Ads’i tercih ettiğinizde, sonuç sayfasındaki tüm organik sonuçların üzerinde görünürsünüz. Bu da kazanç elde etme olasılığınızı büyük ölçüde artırır. Reklam olmadan sayfanızı ilgili arama motorlarında üst sıralara taşımanın hızlı bir yöntemi yoktur. Uzun vadeli SEO gibi yöntemleri de deneyebilirsiniz elbette. Ancak Google Reklamları dışında başka hızlı bir yöntem yok. Herhangi bir sayfanız arama motorlarında çıkmasa bile Google Reklamları sayesinde ilk sayfada ve ilk sırada yer almanız mümkün. Tüm bunlar ürün ya da hizmet satışlarınızı artıracak türden uygulamalar. Hatta bunun dışında marka bilinirliği ve yüksek kar oranları da daha mümkün hale geliyor. Trafiğiniz arttıkça web sitenizin sıralamasının yükselmesi de kolaylaşacaktır.

Marka Bilinirliği

Artıyor

Gooya Dijital Reklam Ajansı, Google Reklamları ile marka bilinirliğinizi artırma konusunda da size destek olabilir. Çoğu kullanıcı Google Ads’in reklamverenlerin arama motoru sonuçlarında daha üst sıralarda yer almasını ve daha fazla kişiye görünmesini istediğini bilir. Aslında Google’ın reklam kampanyaları bundan daha fazlasıdır. Google Reklamları aynı zamanda marka bilinirliği yaratmak için de önemli bir araç görevi görüyor.

Tüm sorularınız için

WhatsApp

+90 554 347 50 57

Adres

Donanmacı Mah. 1732 Sk. No:25 K:5 D:9 Karşıyaka/İZMİR

E-mail

info@gooyacreative.com

İletişime Geç!

    Referanslar