Google ADS

Entegre ve Ölçülebilir Pazarlama Yaklaşımı

Google ADS Reklam Yönetimi

Gooya Dijital Reklam Ajansı; etkileyici Google ADS reklamları oluşturarak kampanyalarınızdan yüksek oranda dönüşümler almanıza yardımcı olur. Siz de eğer kârınızı artırmak için gereksinim duyduğunuz hedef müşteri kitlesine erişmek istiyorsanız; ADS sizin için harika bir yöntemdir.

Google ADS Reklamları Nedir? Ne Anlama Gelir?

Google ADS reklamları, Google’ın online reklamcılık sistemidir. Bu program, sunmuş olduğunuz ürün ve hizmetlere ilgi duyan hedef kitlelere erişmek maksadıyla çevrimiçi reklamlar oluşturmanıza olanak tanır. Bu sistem esasen tıklama başına ödeme reklamcılığı ile işlev görür. Yani bir ziyaretçinin reklamınıza tıklamış olması için sizin önceden bir ödeme yapmanız gerekir. Peki, neden Google ADS reklamları tercih etmelisiniz?

Google ADS Reklamları ile Benzersiz Avantajlar

Google’ın reklam olanakları, hem ziyaretçiler hem reklamverenler açısından pek çok avantajı beraberinde getiriyor. Örneğin, ‘’resim kursu’’ gibi geniş bir alanı kapsayan anahtar kelimelerde kampanya yaratmak, reklamınızı potansiyel müşterilere ilk aşamada gösterir. Bu anahtar kelimeyi yerel ve bölgesel düzeyde olacak şekilde dizayn etmeniz ise size daha garanti müşteriler sunacaktır. Resim kursunuz İstanbul Nişantaşı semtinde ise bu bölgedeki kullanıcılar ‘’İstanbul Nişantaşı resim kursu’’ araması yaptığında da sizin reklamlarınızı görebilmeli ve web sayfanızdan size ulaşabilmelidir. İşte bu aşamada önemli olan şey doğru anahtar kelimeleri kullanmaktır. Bir diğer önemli husus ise negatif anahtar kelimeleri devre dışı bırakmaktır. Bu sayede reklam bütçeniz boşa harcanmamış olur.

Reklam Kampanyalarında Tam Kontrol

Programatik reklamcılık şekliyle de tanınan Google ADS reklamları, çoğu insan için kolay ve pratik bir uygulamadır. Çünkü reklam alanı satın almış olursunuz ve hedeflediğiniz müşterilere erişmeniz daha mümkün hale gelir. Fakat bu noktada mühim olan şey reklamların ne zaman başlatılıp durdurulacağı, doğru kişiye nasıl erişileceği hususudur. Reklam kampanyalarında tam kontrol elde etmek ve hedeflerinize daha kolay ulaşmak amacıyla Gooya Dijital Reklam Ajansı’na güvenebilirsiniz. Bu sayede kaynaklarınızı, enerjinizi ve zamanınızı diğer önemli işlerinize ayırabilirsiniz.

Google ADS Reklamları ile Sonuç Analizi Çok Kolay

Hangi konuda yanlış yaptığınızı bilemiyorsanız eğer, nasıl gelişeceğiniz hususunda da fikir sahibi olamayabilirsiniz. Farklı analiz tabloları, bunların ne olduğunu anlamayı zor hale getirebiliyor. Bu yüzden bir profesyonelden yardım almak kaçınılmaz oluyor. İşi bilen ekip için Google ADS reklamları tam anlamıyla her türlü detayın anlaşıldığı, basit ve kolay bir sistemdir. Gösterimler, tıklamalar, anahtar kelime bütçesi gibi her türlü detayın analizi mutlaka yapılmalıdır. Bu sayede reklamlarınızın ne kadar işe yaradığını net olarak görebilirsiniz.

Google ADS Reklamları ile Hızlı Sonuç

Google reklamlarını tercih ettiğinizde, sonuç sayfasındaki bütün organik sonuçların üzerinde görünürsünüz. Bu da kazanç elde etme olasılığınızı bir hayli artırır. Reklam olmadan sayfanızı ilgili arama motorlarında üst sıralara taşımak için hızlı bir yöntem yoktur. Uzun vadeli SEO gibi yöntemler de deneyebilirsiniz elbet. Ancak, Google ADS dışında başka hızlı bir yöntem bulunmaz. Herhangi bir sayfanız arama motorlarında çıkmıyor olsa bile Google ADS reklamları sayesinde ilk sayfada ve ilk sıralarda olmanız söz konusudur. Tüm bunlar ürün ya da hizmet satışınızı artıracak türden uygulamalardır. Esasen bunun dışında marka bilinirliği ve yüksek kar oranları da daha mümkün hale gelmektedir. Trafiğiniz arttıkça site sıralamanızın iyileşmesi de kolaylaşacaktır.

Marka Bilinirliği Artar

Gooya Dijital Reklam Ajansı; Google ADS reklamları ile marka bilinirliğinizin artması konusunda da sizlere destek olabilir. Kullanıcıların çoğu, Google reklamlarının, reklamverenlerin arama motoru sonuçlarında üst sıralarda yer almak ve daha çok kişiye görünmek istediklerini bilirler. Aslında Google’ın reklam kampanyaları bundan daha fazlasıdır. Aynı zamanda Google reklamları marka bilinci oluşturmak maksadıyla da önemli bir araç görevi görür.

Tüm sorularınız için

Telefon

+90 554 347 50 57

Adres

Halkapınar Mah. 1203 Sok. No:13 Onuk Plaza D:1301 Konak / İZMİR

E-mail

info@gooyacreative.com

Teklif Alın!

    Hizmetler