Entegre ve Ölçülebilir

Pazarlama Yaklaşımı

Dijital pazarlamacılar, herhangi bir içeriğin arama motorlarındaki sıralamasına her şeyden daha fazla öncelik verirler. SEO’nun işin diğer tüm unsurlarını destekleyen tek gerçek ölçüm faktörü olduğunu söyleyebiliriz. Bunun bilincinde olan Gooya Dijital Reklam Ajansı en iyi SEO hizmetini sunmaktadır. SEO hizmeti sayesinde marka bilinirliği artar, tıklama ve dönüşüm oranları iyileşir ve daha birçok konuda ek avantajlar elde edersiniz.

SEO Paketlerinin 6 Temel Alanı

Anahtar Kelime Araştırması

SEO kampanyanızda kullanılacak anahtar kelimeleri ve arama terimlerini araştırıyor ve analiz ediyoruz.

Bağlantı Oluşturma

Web sitenize saygın dizinlerden, web sitelerinden ve bloglardan kaliteli bağlantılar oluşturuyoruz.

Rakip Analizi

Rekabetçi anahtar kelimeler ve arama terimleri için rakiplerinizi araştırıyor ve her birinin sıralamasını karşılaştırıyoruz.

İçerik Optimizasyonu

Anahtar kelime kullanımını, metin uzunluğunu ve kalitesini iyice kontrol ederek web sitenizin içeriğini optimize ediyoruz.

Blog Optimizasyonu

En iyi yazma uygulamalarını kullanarak blog yazılarınızı arama motorları için optimize ediyoruz.

Teknik Optimizasyon

Web sitenizde daha fazla optimizasyon yapmadan önce herhangi bir teknik sorunu çözüyor ve düzeltmeler yapıyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

SEO, “Arama Motoru Optimizasyonu” anlamına gelir ve bir web sitesini Google, Yahoo ve Yandex gibi büyük arama motorlarında daha iyi sıralanacak şekilde uyarlama sürecidir. Optimizasyon organik veya ücretsiz arama sonuçlarını etkiler. İçerik ve sayfa başlığı optimizasyonu, blog optimizasyonu, teknik optimizasyon, anahtar kelime araştırması, rakip analizi ve bağlantı oluşturmayı içeren hem sayfa içi hem de sayfa dışı SEO’dan oluşur.

Günümüzde insanlar bilgi bulmak için arama motorlarını tercih ediyor. Bu nedenle, web sitenizin işletmeniz veya ürününüzle ilgili anahtar kelimeler için SERP’lerde üst sıralarda yer alması önemlidir. Google gibi arama motorları kaliteli içeriği kullanıcıya daha üst sıralarda göstererek ödüllendirir. Bu aynı zamanda web sayfanızın Yahoo! ve Bing gibi arama motorlarındaki sıralamasına da katkıda bulunur.

Ana hedefiniz web sayfanızın trafiğini zaman içinde organik olarak artırmaksa, uzun vadeli başarı elde etmek için sayfanızı optimize etmeniz zorunludur. Aslında Gooya Dijital Reklam Ajansı olarak SEO hizmetinin pahalı bir tıklama başına ödeme (PPC) kampanyasından çok daha verimli, ekonomik ve ideal bir yöntem olduğunu söylemeliyiz. Aksi takdirde trafiğiniz kısa süreli bir artış yaşayabilir ancak SEO çalışmaları daha kalıcı ve uzun vadelidir.


Aslında arama motoru sonuç sayfanızı (SERP) iyileştirmenin ve online sonuçlar almanın en basit ve hesaplı yolunun SEO hizmeti almak olduğunu belirtmekte fayda var. Yukarıda da bahsettiğimiz gibi organik sonuçlar getiren SEO, sponsorlu reklamlara göre daha popüler kabul ediliyor. Eğer uzun soluklu kampanyalar için daha düşük bir bütçe ayırmayı planlıyorsanız, organik olarak daha fazla kullanıcıya ulaşmanın bir yolu olarak SEO çalışmalarına ağırlık verebilirsiniz. Gooya Dijital Reklam Ajansı size ihtiyacınız olan SEO hizmetini etkin bir şekilde sunar.

Hem Google’da hem de diğer arama motorlarında üst sıralarda yer almak tamamen görünürlükle ilgilidir. Bir ürünü aradığınızda, arama motoru size sadece popüler olanı değil, aynı zamanda en saygın markanın benzersiz bir şekilde tanıtılmış ürününü de gösterecektir. SEO’nun bu aşamadaki önemi son derece yüksektir. SEO hizmetinin en önemli faydalarından biri hiç kuşkusuz marka bilinirliğini artırmasıdır. Kullanıcılar arama motorlarında çeşitli anahtar kelimelerle arama yaptıkça, markanızın bu arama sonuçlarında görünmesi de müşterilerin zihnini etkileyen gizli bir pazarlama yöntemi olarak lanse edilebilir. Sonuç olarak markanız müşterilerin zihninde bir yer edinir. İlk defa olmasa bile diğer aramalarda markanız mutlaka müşterinin dikkatini çekecek ve ilgili müşteri sayfanızı ziyaret edecektir.

Tüm sorularınız için

WhatsApp

+90 554 347 50 57

Adres

Donanmacı Mah. 1732 Sk. No:25 K:5 D:9 Karşıyaka/İZMİR

E-mail

info@gooyacreative.com

İletişime Geç!

    Referanslar