Kurumsal Web Siteleri

Hedeflerinize göre özelleştirilmiş web siteleri ile rekabeti geride bırakın

Kurumsal Web Sitesi Tasarımı

Gooya Dijital Reklam Ajansı kurumsal web tasarım hizmeti ile rakiplerinizi geride bırakmanızı sağlar, hem kullanıcıya hem de arama motorlarına hitap eden web sitesine sahip olmanızı mümkün kılar. Rekabette öne çıkan ve aynı zamanda kolay kullanım olanağı vadeden bir kurumsal web sitesi ile siz de markanızı, ürün ve hizmetlerinizi daha çok kişiye sunabilirsiniz.

Küçük işletmeler için uygun web tasarımı uzmanlık alanımızdır. Kapsamlı deneyim sayesinde ekibimiz, arama motoru dostu ve mobil cihazlarda tam yanıt veren kaliteli tasarımlar geliştirir.

Ekibimiz, ticari ürünlerini veya hizmetlerini sergilemek ve çevrimiçi görünmek isteyen tüm sektörlerdeki işletmeler için profesyonel web siteleri oluşturma konusunda deneyimlidir.

Kurumsal Web Tasarımının Önemi

Gooya Dijital Reklam Ajansı olarak; web geliştirme ve tasarım konusunda uzmanız ama her şeyden önce bu sektörde nasıl fark yaratılacağını biliyoruz. Potansiyel müşterileriniz internette her gezindiklerinde büyük miktarda bilgiye maruz kalırlar. Bu nedenle onlara ulaşmanın tek yolu yüksek kaliteli bir web sitesidir.

Kaliteli bir kurumsal web sitesine ulaşmanın ilk adımı, müşterilerimizin işimizin ne olduğunu anlamaları ve beklentilerini net şekilde iletmeleridir. Genel olarak konuşursak, kurumsal web tasarımı, bir web sitesinin planlanması, tasarlanması ve ardından sürdürülmesinden oluşur. Sayfanızın arayüzünü tasarlayabilir, üzerinde gösterilecek grafik materyalin ne olacağına karar verebilir ve hatta siteyi gezerken kullanıcı deneyiminin ne olacağını belirleyebiliriz.

Bütün bunlar kurumsal web tasarımını ve bizim işimizi kapsıyor. Kullanıcıların web sitenizde sahip oldukları deneyim mükemmelse, onlarla yüz yüze görüşmeseniz veya reklamlarınızı görmemiş olsalar bile müşteriniz olma ihtimalleri yüksektir.

SEO, en yaygın dijital pazarlama stratejilerinden biridir ve aynı zamanda en etkililerinden biridir. İstatistikler, bir kişinin Google'da bir arama yaptığında, dikkatini yönlendirdiği web sitelerinin ilk üçü olduğunu, cevap alamazsa aşağıdakilere geçtiğini gösteriyor. Tasarladığımız kurumsal web siteleri SEO ile uyum içindedir. Bu da demek oluyor ki, web sayfanız SEO uyumu ve çalışmaları sayesinde arama motorlarında üst sıralarda görünecektir. Böylece daha fazla müşteriye ulaşma imkânı elde edeceksiniz. Tüm bunların bilincinde olan Gooya Dijital Reklam Ajansı; kullanıcı deneyimine odaklanarak harika kurumsal web sayfaları tasarlar.

Kurumsal Web Tasarım Paketlerimize Dahil Olanlar

Mobil Uyum

E-Ticaret web sitenizi tüm cihazlarda tamamen duyarlı ve mobil uyumlu olacak şekilde tasarlıyoruz.

Kurumsal Renkler

E-Ticaret web tasarımınız işletmenizin marka ve renklerine göre özelleştirilir.

SEO

Bir SEO uzmanı olarak her web sitesini arama motorları için optimize ederiz.

Hız Optimizasyonu

Hızlı barındırma hizmetimizin yanı sıra, web sitenizi yayından önce sayfa yükleme hızı için daha da optimize ediyoruz.

İletişim Formları

Müşterilerin sizinle kolayca iletişim kurmasını sağlayan iletişim formlarını gerektiği gibi ekliyoruz.

Web Sitesi Desteği

İçerik ekleme ve düzenleme dahil olmak üzere yeni web sitenizde yolunuzu bulmanıza yardımcı oluruz.

Tüm sorularınız için

Telefon

+90 554 347 50 57

Adres

Halkapınar Mah. 1203 Sok. No:13 Onuk Plaza D:1301 Konak / İZMİR

E-mail

info@gooyacreative.com

Teklif Alın!

    Hizmetler